گل تساوی توخل و کونته را به جان هم انداخت!

ورزش سه: خوشحالی آنتونیو کونته بعد از گل تساوی هویبرگ به میزبان باعث ایجاد درگیری جزیی میان این سرمربی ایتالیایی با توماس توخل شد.

مربیان زیادی از شادی های آنتونیو کونته بعد از گل های تیمش ابراز ناراحتی کرده بودند اما این توماس توخل بود که به شدت به آن واکنش نشان داد.
چلسی با گل نیمه اول کالیدو کولیبالی پیش بود که در دقیقه 68، تاتنهام روی یک صحنه جنجالی به گل رسید. بازیکنان چلسی اعتقاد داشتند بنتانکور روی هاورتز خطا کرده اما داور دستور به ادامه کار داد. همان توپ به سمت دیگر زمین رفت و بعد از اینکه جورجینیو درون محوطه جریمه چلسی بار دیگر دچار اشتباه شد، در نهایت این امیل هویبرگ بود که با یک شوت تماشایی توپ را به گوشه دروازه آبی ها فرستاد.
بعد از این گل کونته مثل همیشه شادی معروفش را به نمایش گذاشت اما جنجال از آنجایی شروع شد که او برای انجام این شادی به سمت نیمکت چلسی رفت و این با واکنش شدید توخل همراه شد. سرمربی آلمانی که اصلا از حرکت کونته راضی نبود، بر سر او فریاد کشید و با حرکت دست شروع به تهدید او و کادر فنی‌اش کرد.

 گل تساوی توخل و کونته را به جان هم انداخت!

 گل تساوی توخل و کونته را به جان هم انداخت!

در نهایت این تیم داوری بود که با حضور کنار زمین، به قائله خاتمه داد و هر دو مربی کارت زرد دریافت کردند.
اما توخل خیلی زود و تنها 10 دقیقه بعد توانست انتقامش را از کونته بگیرد. چلسی روی یک حمله سریع توسط ریس جیمز به گل رسید و این بار توخل بود که دیوانه وار کنار خط طولی زمین شروع به دویدن کرد و از مقابل کونته و نیمکت تاتنهام هم رد شد؛ اما سرمربی ایتالیایی که از دریافت گل دوم حسابی ناراحت بود، توجهی به این حرکت نکرد و این بار جنجالی درست نشد.

 گل تساوی توخل و کونته را به جان هم انداخت!

در اولین فصل حضور کونته در فوتبال انگلیس و زمانی که او هدایت چلسی را برعهده داشت هم شادی گل او باعث جنجال شده بود. در دیدار با منچستریونایتد بود که بعد از گل چهارم آبی های لندن، کونته شادی عجیب و غریبی را به نمایش گذاشته بود که باعث ناراحتی آقای خاص شد و به همین دلیل شادی او را "دلقک‌بازی" توصیف کرده بود.

 گل تساوی توخل و کونته را به جان هم انداخت!

پ دکتر طالبی_E آقای فرش _ E

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x