پیروزی نفتی‌ها در جدال پرگل‌

فوتبالی: دیدار دو تیم نفت مسجد سلیمان و مس کرمان با برتری نفتی‌ها به پایان رسید.

دیدار تیم های نفت مسجدسلیمان و مس کرمان به عنوان پرگل ترین دیدار هفته اول در روز نخست لقب گرفت. در این دیدار پیمان زنجیری(۲۴)، رضا دهقانی(۳۳) و امیرحسین کریمی(۵۹) برای تیم نفت گل زدند.

تیم مس کرمان هم توسط امین کاظمیان(۳۰) و حسین دوستدار(۴۰) به گل رسید. با این حال نتیجه اولین دیدار خود در لیگ بیست و دوم را واگذار کرد.

نفت مسجد سلیمان:

علی محسن‌زاده، مجتبی مقتدایی، علی دغاغله، عقیل کعبی، سامان نریمان جهان (۸۰- محمد خرم‌الحسینی)، پیمان رنجبری، رضا دهقانی، مسلم مجدمی، میلاد باقری، اسماعیل بابایی، امیرحسین کریمی (۸۰-علی کیانی فر)

مس کرمان:

آرمان شهدادنژاد، جلال عبدی، عیسی پرتو، علی تهامی، محمد ستاری، عارف زینلی، احمد نصیری، سامان تورانیان (۸۶- علیرضا قادری)، حسین دوست‌دار، امین کاظمیان و شروین بزرگ

کارت زرد:

سامان تورانیان(۵۰)

میلاد پورصف شکن(۸۸)

پیمان رنجبری (۲+۹۰)

میثم نقی زاده (۵+۹۰)

شرح گل ها:

نفت مسجد سلیمان یک – مس کرمان صفر (دقیقه ۲۳: پیمان رنجبری): حرکت زیبای علی دغاغله با شوت دقیق او همراه شد که شهدادنژاد نتوانست توپ را کامل مهار کند و پس از دفع ناقص توپ جلوی پای رنجبری افتاد و شماره ۹ نفت اولین گل فصل این تیم را زد‌.

نفت مسجد سلیمان یک- مس کرمان یک(دقیقه۳۰: محمد امین کاظمیان): مدافعان نفت با یک پاس در عمق زیبا به هم ریختند و محمد امین کاظمیان با استفاده از این فرصت دروازه محسن زاده را فرو ریخت.

نفت مسجد سلیمان دو- مس کرمان یک(دقیقه۳۳: رضا دهقانی): نفت بلافاصله پس از دریافت گل نتیجه را جبران کرد. حرکت از سمت راست شاگردان مهاجری به دهانه دروازه آمد و پیمان رنجبری با یک چرخش و پاس کات بک رضا دهقانی را در شرایط گلزنی قرار داد و این بازیکن دروازه را باز کرد.

نفت مسجد سلیمان دو – مس کرمان دو(دقیقه۴۰: حسین دوستدار): خروج عجیب و ناموفق محسن زاده سبب شد بازیکنان مس از سمت راست سانتر کنند و در حالی که دروازه خالی بود شروین بزرگ توپ را کاشت و دوستدار با شوتی دقیق دروازه را باز کرد.

پ دکتر طالبی_E آقای فرش _ E

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x