تبعید خودخواسته آلف مانگا به پرسپولیس!

ورزش سه: آلف مانگا مهاجم موردنظر پرسپولیس شب گذشته به دلیل درگیری با داور کارت زرد گرفت و بازی بعدی تیمش را از دست داد.

شب گذشته تیمهای کوریتیبا و سانتوس در حالی یکی از حساسترین بازیهای لیگ سری آ برزیل را برگزار کردند که آلف مانگا مهاجم موردنظر پرسپولیس در سمت راست خط هافبک کوریتیبا حضور داشت و در نقش یک وینگر مقابل خط دفاعی سانتوس بازی می‌کرد.

این بازی در شرایطی به انجام می‌رسید که آلف مانگا موردتوجه پرسپولیس قرار دارد و حتی گفته می‌شود که توافق با او و تیمش برای این انتقال انجام شده اما با این حال اوضاع مانگا در سری آ برزیل تعریف چندانی ندارد. این وینگر تکنیکی اهل "سانتوس" در این بازی زیر فشار هواداران خودی و حریف قرار داشت؛ از یک سو پیش از بازی طرفداران تیم مقابل به شوخی و کنایه از او می‌خواستند که به تیمش گل به خودی بزند و از طرف دیگر طرفداران تیم کوریتیبا منتظر نمایشش بودند تا ببینند چه کیفیتی را برابر تیم زادگاهش ارائه خواهد کرد.

تبعید خودخواسته آلف مانگا به پرسپولیس!

اگر اهل سانتوس هستی، گل به خودی بزن!

مانگا در 58 دقیقه‌ای که در زمین حضور داشت، نتوانست نقش موثری در تیمش ایفا کند اما با این حال 81% پاس صحیح، برتری در اکثر دوئل‌ها و 5 بازپس‌گیری توپ باعث شد تا آمار و ارقام برای این بازیکن چندان هم منفی نباشد. اما به نظر می‌رسد در طول بازی گروهی از هواداران کوریتیبا با اعتقاد به اینکه آلف مانگا در حال کم‌کاری است، علیه او صحبت‌هایی را مطرح کردند که با واکنش این بازیکن همراه شد.

تبعید خودخواسته آلف مانگا به پرسپولیس!

حقیقت این است که کوریتیبا با تعویض آلف مانگا بازی را از دست داد

تبعید خودخواسته آلف مانگا به پرسپولیس!

آلف مانگا یکی از بازیکنانی است که برای تیم میجنگد و به تیم اهمیت می‌دهد؛ شکایت از او بیهوده است.

با این حال سرمربی تیم کوریتیبا بلافاصله پس از گل اول و تساوی بخش تیمش، مانگا را بیرون کشید تا او نیم ساعت پایانی بازی را از روی نیمکت تماشا کند؛ جایی که در دقایق پایانی، یک گل از سوی آنجلو ستاره سانتوس باعث شد تا تیم سفید و مشکی پوش برزیلی در این بازی خارج از خانه حساس، برد بزرگی را به دست بیاورد.

تبعید خودخواسته آلف مانگا به پرسپولیس!

آلف مانگا را به سری B برگردانید؛ یک هفته زمان دارید تا مهاجم بخرید.

تبعید خودخواسته آلف مانگا به پرسپولیس!

الف مانگا از چی عصبانی است؟ او باید از پیروزی تیمش (سانتوس تیم محل زادگاهش) خوشحال باشد!

همین گل و خوشحالی شدید آنجلو کافی بود تا آلف مانگا به هوای طرفداری از تماشاگران تیمش به سمت داور برود و نسبت به این شادی پس از گل واکنش نشان بدهد. او اعتقاد داشت که داور به خاطر این خوشحالی که باعث تحریک هواداران کوریتیبا شده، باید گلزن سانتوس را جریمه کند؛ تصمیمی که با مخالفت داور مواجه شد و او پس از پافشاری مانگا، یک کارت زرد هم به بازیکن تعویضی کوریتیبا نشان داد.

تبعید خودخواسته آلف مانگا به پرسپولیس!

او پتانسیل خوبی دارد اما این خلق و خو همه را آزار می‌دهد؛ شانس آوردی که اخراج نشدی!

مانگا که در لحظه تعویض نیز به نظر ناراحت می‌آمد، پس از دریافت کارت زرد روی نیمکت نشست اما حتی هواخواهی از تماشاگران خودی هم باعث نشد تا سایه سنگین اتهام کم‌کاری از روی سر این بازیکن خارج شود.

گروهی از طرفداران کوریتیبا معتقدند که او با این کارت زرد تلاش کرده تا از بازی بعدی محروم شود تا برای مدتی در مقابل طرفداران خودی قرار نگیرد. بازی بعدی کوریتیبا برابر اتلتیکو MG در ورزشگاه خانگی برگزار خواهد شد.

تبعید خودخواسته آلف مانگا به پرسپولیس!

او خودش را محروم کرد تا در بازی بعدی نباشد؛ چون فشار زیادی را متحمل خواهد شد!

نکته جالب اینکه آنجلو برخلاف آلف مانگا واکنش تندی به این ماجرا نداشت و در میکسدزون گفت که این اتفاقات «طبیعی» و بخشی از فوتبال در سری آ برزیل هستند.

تبعید خودخواسته آلف مانگا به پرسپولیس!

هر کسی که در ورزشگاه بود دید که مانگا در زمین راه می رود، با هواداران بحث کرد و کاملاً تمایلی به بازی نداشت. در نیمه اول 2 حرکت انجام شد که او به سادگی نمی خواست به حمله برود، در دفاع متوقف شد.

در نهایت باید دید سرنوشت این وینگر راست 27 ساله که البته پرسپولیس او را برای پست مهاجم نوک در نظر گرفته، به کجا خواهد رسید.

پ دکتر طالبی_E آقای فرش _ E

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x