احمدی: لیگ ایران، روح و جذابیت ندارد

روزنامه همشهری: محمدمهدی احمدی مدافع چپ جدید سرخپوشان، نخستین بازی رسمی‌اش با پیراهن پرسپولیس را برابر ذوب‌آهن انجام داد. او مثل اکثر بازیکنان این تیم بر این عقیده است که پرسپولیس در هفته اول با بدشانسی برابر ذوب‌آهن ۲امتیاز از دست داده و البته تأکید می‌کند که آنها این مساوی را در بازی با فولاد جبران خواهند کرد. احمدی در مورد وضعیت پرسپولیس به سؤالات پاسخ می‌دهد.

از بازی با ذوب‌آهن شروع کنیم، فکر می‌کردی در شروع لیگ ۲امتیاز از دست بدهید؟

ما فقط برای برد به اصفهان رفته بودیم و ذهنیت بازیکنان و کادر فنی این است که در خانه و بیرون از خانه فقط دنبال برد باشیم. متأسفانه در این بازی بدشانسی آوردیم، ذوب‌آهن دنبال دفاع کردن بود، خصوصا از زمانی که 10نفره شد کاملا در لاک دفاعی فرو رفت و این کار ما را سخت کرد. با این حال چند موقعیت خوب داشتیم و 2بار هم توپ را به تیر دروازه زدیم ولی بدشانس بودیم. ما مستحق برد بودیم ولی به حقمان نرسیدیم.

قبول داری از دست دادن امتیاز در هفته‌های ابتدایی برای شما گران تمام می‌شود؟

بله، شما درست می‌گویید و امتیازهای چند بازی ابتدایی برای ما مهم است. در بازی اول واقعا بدشانس بودیم ولی در بازی با فولاد جبران خواهیم کرد. ما تیم خوبی داریم و مطمئنا نتایج خوبی خواهیم گرفت.

در مورد بازی با فولاد چه صحبتی داری؟

فولاد تیم باکیفیتی است و امسال چند بازیکن جدید هم اضافه کرده است. قطعا بازی سختی داریم ولی ما میزبان هستیم و باید 3امتیاز را بگیریم. قطعا آنها می‌دانند که برابر پرسپولیس روز سختی خواهند داشت.

بازی تدافعی فولاد کار شما را سخت نمی‌کند؟

فولاد مثل تیم‌های کی‌روش فوتبال بازی می‌کند و سخت گل می‌خورد. با این حال ما هم پرسپولیس هستیم و می‌خواهیم قدرت خودمان را به حریف دیکته کنیم. امیدوارم این بار بدشانسی نیاوریم و برنده از زمین بیرون بیاییم.

فکر می‌کنی پرسپولیس امسال قهرمان لیگ شود؟

امسال همه تیم‌ها خوب بسته شدند و همه بازی‌ها هم سخت است ولی هدف ما چیزی جز قهرمانی نیست.

در مورد اضافه شدن یورگن لوکادیا به پرسپولیس چه صحبتی داری؟

لوکادیا مهاجم توانمندی است و در لیگ‌های معتبر اروپایی بازی کرده است. او می‌تواند به تیم ما کمک کند و امیدوارم بهترین عملکرد را در خط حمله پرسپولیس داشته باشد.

شرایط خودت را بعد از حضور در پرسپولیس چطور ارزیابی می‌کنی؟

بازی در پرسپولیس برای هر بازیکنی سخت است. رقابت بین بازیکنان برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت سخت است و بازیکن همیشه باید در تمرین بهترین عملکرد را داشته باشد. از طرفی بازی در کنار بازیکنان باکیفیت می‌تواند سطح فنی و تجربه مرا بیشتر کند. می‌توانم اینطور بگویم که بازی در پرسپولیس مثل شمشیر دولبه است!

در بازی‌های دوستانه در ترکیب ثابت حضور داشتی. چرا برابر ذوب‌آهن در ترکیب ثابت نبودی؟

من بازیکن هستم و باید تابع تصمیم کادر فنی باشم. این تصمیم آقایحیی بود ولی قطعا بیشتر تلاش می‌کنم تا فیکس بازی کنم.

در مورد عدم‌حضور هواداران در ورزشگاه‌ها چه صحبتی داری؟

این موضوع هیجان بازی‌ها را کم می‌کند و باید بگویم که بازی‌های لیگ ایران روح و جذابیت ندارد. جو بازی‌ها کمی از بازی‌های دوستانه فاصله دارد و این اصلا خوب نیست. امیدوارم هر چه زودتر هواداران به ورزشگاه‌ها بیایند.

پ آقای فرش _ E دکتر طالبی_E

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x